Dziś odbyło się kolejne spotkanie informacyjno-szkoleniowe, będące elementem procesu rekrutacji na misję gospodarczą, tym razem dla branży INFORMATYKA I TELEKOMUNIKACJA. Udział wzięło w nim ponad 30 przedsiębiorców – małych i średnich firm zainteresowanych ekspansją na rynki międzynarodowe i możliwością promocji swoich produktów na targach Tech Connect – Smart Cities Connect Washington 2023 czy International Electronics Exhibition Shenzen 2023.

Dzięki prezentacjom przygotowanym przez naszych ekspertów przedsiębiorcy dowiedzieli się, w jaki sposób przygotować się do działania na rynkach odrębnych kulturowo, w szczególności zaś poznawali specyfikę rynków azjatyckich. Specjaliści podpowiadali, jak rozwijać produkty i usługi korzystając z metody design thinking, wyjaśniali również podstawowe zagadnienia z obszaru marketingu międzynarodowego czy logistyki.

Wyniki rekrutacji podamy wkrótce. Wszystkie firmy zakwalifikowane do misji zostaną poinformowane o szczegółach drogą telefoniczną oraz mailową.